Detajet e prones #99

Publikuar: 05/12/2019
SHES TROJE
Sip. 8060m2
Cmimi 20900000 ALL
Vendndodhja periferi, Lushnje
Adresa 500 m pas rotondos se Grabianit
Person kontakti Gledio
Shënime Shitet toke bujqesore anes rruges me siperfaqe 8060 m2 ne distance 500 m nga Rotondo e Grabianit.. E pershtatshme per ndertim Cmimi 2600 leke/ m2 per kontakt dhe informacion telefononi ne 0698070800
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto