Çmimi
Transaksioni
Prona
Apartmanete
SHES APARTAMENT 19000 €
Shitet Apartament Hyrje Apartamenti 1+1 , me siperfaqe totale 83 m2,hyrja eshte e rregulluar ,ne katin 4,me pamje nga Lindja,pallat egzistues,pran..
Dyqane
SHES DYQANE
*Shiten Ambjente Sherbimi (Dyqane) me siperfaqe 27 , 48 , 50 , 56 m2,ambjente mjaft te pershtatshme per krijimin e ne biznesi te ri. Me hipoteke.Ad..
Zyra
SHES ZYRA 25200 €
Njësi VENDNDODHJA:Rruga “Petro Nini Luarasi”,Tirane. LLOJI I PRONES:Dyqan, sip. 20 m² TIPARE:Akses i drejtperdrejte ne rruge. PERSHKRIMI:Prona n..
Vila
SHES VILE
Shitet Shtepi Private 2 Kateshe,+ Truall +Toke per ndertim. Shtepi 2kate,Me siperfaqe 120 m2 per secilin kat=ku nje kate eshte i perfunduar,me 1 dh..
Troje
SHES TROJE
Shitet nje truall ndertimi me siperfaqe 144 m2,me projekt te detajuar 2-kate,pozicioni mjaft i favorshem,ne qender te qytetit Lushnje.Mund ta shfryt..
Magazina
SHES MAGAZINE
*Shiten Ambjente per parkezho,ose magazine me nje siperfaqe totale prej 391 m2,adresa prane Spitalit Lushnje. **Shiten Ambjente per parkezho,ose ma..

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto