Detajet e prones #76

Kategoria 2+1 | Publikuar: 15/04/2013
SHES APARTAMENT
Sip. 115m2
Vendndodhja Lagja: Gafurr Muco, Lushnje
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Kati 0
Nr. Dhomave 0
Nr. Banjove 0
Nr. Kuzhine 0
Nr. Ballkoneve 0
Nr. dhomave te gjumit 0
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi VERIPERENDIM
Shënime Shiten Hyrje apartamenti 1+1=83 m2 , 2+1 =115 m2 , 3+1=142m2, Dyqane ose Lokale, Vende parkimi(Garazhe.Hyrjet ndodhen ne Lagjen Gafurr Muco ne Lushnje,ne nje lagje me zhvillim potencial ,,ku mbizoteron qetesia dhe ambjenti mjaft i pershtatshem,Hyrjet ndodhen ne Pallatin me te ri qe po ndertohet ne kete zone,momentalisht jane ne proces ndertimi,,,Personat e interesuar te kontaktojne ne adresat tona per te perfituar nga ofertat e Kompanise
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto