Detajet e prones #101

Publikuar: 05/12/2019
SHES VILE
Sip. 224m2
Cmimi 69000 €
Vendndodhja Lagja: Loni Dhamo, Lushnje
Adresa Lgj. Loni Dhamo , Lushnje
Person kontakti Gledio
Kati 2
Nr. Dhomave 0
Nr. Banjove 2
Nr. Kuzhine 2
Nr. Ballkoneve 2
Nr. dhomave te gjumit 5
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Shënime Shitet Shtepi Private ne Qytetin e Lushnjes Shtepia organizohet ne 2 kate banimi pjeserisht te mobiluar dhe nje papafingo. Shtepia ka 244 m² sip. banimi dhe nje hapsire 29 m² e cila eshte e pershtatshme per cdo aktivitet , gjithashtu mund te perdoret edhe si garazhd. Shtepia disponon 290 m² oborr. Disponon dokumentacion te rregullt [Truall + ndertese]. Cmimi : 69.000 € Kontakt : 0698070800 0694092551
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto