Detajet e prones #104

Kategoria 2+1 | Publikuar: 13/02/2020
SHES APARTAMENT
Sip. 84m2
Cmimi 33000 €
Vendndodhja Lagja: Clirimi, Lushnje
Adresa Ne Qender , prane Metropol Center
Person kontakti Gledio
Tel. Kontakti 0698070800
Email gledio.kociu@gmail.com
Kati 2
Nr. Dhomave 2
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 0
Nr. dhomave te gjumit 2
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi JUGPERENDIM
Shënime Shitet Apartament ne Lushnje , kati i dyte i banimit, pallat egzistues, prane metropol center, ne qender. Siperfaqa e Apartamentit eshte 84 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt (hipotek & certifikate pronesie).Tipologjia e apartamentit eshte 2+1 , i ndare ne dy dhoma gjumi , dhome ndenje, koridor, nje tualet dhe nje aneks gatimi. Shitet i mobiluar ose i pamobiluar, sipas deshires.
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Etiketa

Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto