Detajet e prones #90

Kategoria 1+1 | Publikuar: 20/02/2014
SHES APARTAMENT
Sip. 77m2
Cmimi 22000 €
Vendndodhja Lagja: Gafurr Muco, Lushnje
Adresa Gafurr Muco
Person kontakti Agjensia AAC
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 00355352259844
Kati 0
Nr. Dhomave 2
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 1
Nr. dhomave te gjumit 1
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi JUGLINJDE
Shënime PERSHKRIMI PRONES = Shitet hyrje apartamenti 1 dhome gjumi+guzhine+aneks+ballkon+koridor+wc, me siperfaqe 77 m2.Hyrje e rregulluar ne pallat egzistuesi,me dyer,dritare pllaka te vendosura,pershkohet nga rrezet e diellit,Me Hipoteke,Dokumentacion te sakte. Adresa : Lagjia "Gafurr Muco", Lushnje.Cmimi: 29 400 Euro,i diskutueshem.Per me teper informacion kontaktoni 00355 694092551 ose 00355 35225984, e-mail: aacimmobiliare@hotmail.com
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto