Detajet e prones #69

Publikuar: 08/04/2013
SHES ZYRA
Sip. 20m2
Cmimi 25200 €
Vendndodhja Rruga "Petro Nini Luarasi" , Tirane
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Kati 0
Nr. Banjove 0
Nr. Ballkoneve 0
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi VERIPERENDIM
Shënime Njësi VENDNDODHJA:Rruga “Petro Nini Luarasi”,Tirane. LLOJI I PRONES:Dyqan, sip. 20 m² TIPARE:Akses i drejtperdrejte ne rruge. PERSHKRIMI:Prona ndodhet pak metra mbi Tregun Elaktrik, ne katin perdhe te nje ndertimi te ri dhe modern. Pozicioni dhe kushtet shume te mira bejne qe ambjenti te mund te shfrytezohet per aktivitet te ndryshme komerciale. CMIMI I SHITJES:25,200 Euro
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto