Detajet e prones #94

Kategoria 2+1 | Publikuar: 21/04/2015
SHES APARTAMENT
Sip. 100m2
Cmimi 52000 €
Vendndodhja Lagja: Kongresi Lushnjes, Lushnje
Adresa Rruga "Bajram Haxhiu", prane Muzeut. Kati 9.
Person kontakti Agjencia AAC
Tel. Kontakti 0694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 035225984
Kati 9
Nr. Dhomave 2
Nr. Banjove 2
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 1
Nr. dhomave te gjumit 2
Mobiluar Po
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi LINDJE
Shënime Shtepia eshte e mobiluar sipas nje stili modern dhe per kete eshte kujdesur nje studio arkitekture. Apartamenti shitet i mobiluar, si eshte.
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto