Detajet e prones #9

Kategoria 2+1 | Publikuar: 19/08/2011
SHES APARTAMENT
Sip. 101m2
Cmimi 35000 €
Vendndodhja Lagja: Kongresi Lushnjes, Lushnje
Adresa Lagji Kongresi Lushnje
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Viti i ndertimit 2009
Kati 5
Nr. Dhomave 3
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 1
Nr. dhomave te gjumit 2
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi JUGPERENDIM
Shënime shitet ap 2+1 pallati ri me siperfaqe 101 m2.hyrje e rregulluar dhe e perfunduar,me kundrabufe+wc+pllaka te rregullta.cmimi 35 000 euro
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto