Detajet e prones #83

Kategoria 2+1 | Publikuar: 28/09/2013
SHES APARTAMENT
Sip. 88m2
Cmimi 27732 €
Vendndodhja Lagja: Kadri Gjysti, Lushnje
Adresa Me Hipoteke
Person kontakti AIAAC
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Kati 5
Nr. Dhomave 3
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 2
Nr. dhomave te gjumit 2
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi VERIPERENDIM
Shënime CMIM OKAZION.Shitet hyrje apartamenti 2 dhoma gjumi+guzhine+aneks+ballkon+koridor+wc me siperfaqe 88.6 m2,ne katin e 1-re.Hyrje e pershtatshme komode,e rregulluar,e shtruar me pllaka,me kundrabufen e guzhines te vendosur,lagje dhe pozicion i qete.Orientimi i hyrjes eshte nga jug-veri.Hyrja ndodhet ne pallat me tulla(egzistues).Me Hipoteke,Dokumentacion te sakte. Adresa :Lagja Kadri Gjysti,Lushnje.Cmimi: 23 922Euro (i diskutueshem).Mund te shitet edhe e mobiluar.Se bashku me mobiljet shitet 27 732 Euro ne Total.Per me teper informacion kontaktoni 00355 694092551 ose 00355 35225984, e-mail: aacimmobiliare@hotmail.com
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto