Detajet e prones #97

Publikuar: 03/10/2015
SHES VILE
Vendndodhja periferi, Lushnje
Adresa Prane Rotondos se Savres
Person kontakti Agjensia AAC Immobiliare
Tel. Kontakti 0694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Viti i ndertimit 2004
Kati 2
Nr. Dhomave 3
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 0
Nr. dhomave te gjumit 1
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Shënime Shitet Shtepi Private 2 Kateshe,+ Truall +Toke per ndertim. Shtepi 2kate,Me siperfaqe 120 m2 per secilin kat=ku nje kate eshte i perfunduar,me 1 dhome gjumi+1 dhome ndenje + 1 Guzhine+ 1 wc.Shkallet e ndermjetme te kateve jane ndertuar nga brenda.Kati i dyte jane ngritur vetem muret. Siperfaqe totale e truallit eshte 500 m2.Shtepia ka edhe nje pus per uje. Ndersa pas Shtepise eshte edhe Toka per Ndertim me Siperfaqe 1000 m2,ose ne total Shtepia + Toka =1500 m2. Cmimi:96 429 Euro Adresa:Prane Rotondos Se Savres afersisht 100-150 ml,Lushnje.
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto