Detajet e prones #78

Publikuar: 15/04/2013
SHES MAGAZINE
Vendndodhja Lagja: Xhevdet Nepravishta, Lushnje
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Kati 0
Cilesia e Ndertimit
Shënime *Shiten Ambjente per parkezho,ose magazine me nje siperfaqe totale prej 391 m2,adresa prane Spitalit Lushnje. **Shiten Ambjente per parkezho,ose magazine me nje siperfaqe totale prej 123 m2,adresa ngjitur me Polikliniken Qendrore Lushnje. *Ambjent i Jazhtem me siperfaqe 234 m2,mund te shfrytezohet per parkim,biznes,etj,adresa Poliklinika Lushnje *Shiten Ambjente per parkezho,ose magazine me nje siperfaqe totale prej 407 m2,adresa prane RTV 4Plus,Kompleksi Tre Kolonat, Lushnje. *Shiten Ambjente per parkezho,ose magazine me nje siperfaqe totale prej 455 m2,adresa prane Qendres Sanitare Lushnje.
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto