Detajet e prones #28

Publikuar: 19/08/2011
SHES TROJE
Sip. 25000m2
Cmimi 15000000 ALL
Vendndodhja Roskovec, Fier
Adresa Fshati Luar(Roskovec)Fier
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Shënime Shitet toke pyll me siperfaqe 25 dylym= 25000 m2 ne Luar (Roskovec)Fier,Toka pyll eshte mbjellur me pisha te buta te cilat jane ne prodhim,cmimi 15 000 000 leke ose 107 142 euro
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto