Detajet e prones #77

Publikuar: 15/04/2013
SHES TROJE
Sip. 144m2
Vendndodhja Lagja: Skender Libohova, Lushnje
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Shënime Shitet nje truall ndertimi me siperfaqe 144 m2,me projekt te detajuar 2-kate,pozicioni mjaft i favorshem,ne qender te qytetit Lushnje.Mund ta shfrytezoni per ndertese per Banim ose edhe per ngritjen e nje biznesi
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto