Detajet e prones #41

Publikuar: 19/08/2011
SHES VILE
Sip. 400m2
Cmimi 4000000 ALL
Vendndodhja Lagja: Kadri Gjysti, Lushnje
Adresa Lagjia Kadri Gjysti
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Kati 2
Nr. Dhomave 0
Nr. Banjove 0
Nr. Kuzhine 0
Nr. Ballkoneve 0
Nr. dhomave te gjumit 0
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Shënime shitet shtepi private 2-kate,kati pare = 80 m2 ,kati 2-te 28 m2 dhe trualli 300 m2+garazh.Adresa ne Lagjen Kadri Gjysti.cmimi 4 000 000 leke ose 28 571 euro
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto