Detajet e prones #95

Kategoria 1+1 | Publikuar: 02/10/2015
SHES APARTAMENT
Sip. 83m2
Cmimi 19000 €
Vendndodhja Lagja: Loni Dhamo, Lushnje
Adresa Lagja Loni Dhamo
Person kontakti Agjensia AAC Immobiliare
Tel. Kontakti 0694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Kati 4
Nr. Dhomave 2
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 1
Nr. dhomave te gjumit 1
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi LINDJE
Shënime Shitet Apartament Hyrje Apartamenti 1+1 , me siperfaqe totale 83 m2,hyrja eshte e rregulluar ,ne katin 4,me pamje nga Lindja,pallat egzistues,prane qendres se qytetit.Cmimi i arsyeshem,Nr i kontaktit 0694092551
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto