Detajet e prones #79

Publikuar: 15/04/2013
SHES DYQANE
Vendndodhja Lagja: Loni Dhamo, Lushnje
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Kati 0
Nr. Banjove 0
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi VERIPERENDIM
Shënime *Shiten Ambjente Sherbimi (Dyqane) me siperfaqe 27 , 48 , 50 , 56 m2,ambjente mjaft te pershtatshme per krijimin e ne biznesi te ri. Me hipoteke.Adresa: Lagja Xhevdet Nepravishta,Lushnje *Shiten Dyqane me siperfaqe 40-50 m2. Adresa: Lagja Loni Dhamo ,tek Kompleksi Tre Kolonat,Lushnje
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto