Detajet e prones #6

Publikuar: 19/07/2011
SHES VILE
Sip. 400m2
Cmimi 16000000 ALL
Vendndodhja Lagja: Loni Dhamo, Lushnje
Adresa Lagjia Loni Dhamo
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Viti i ndertimit 1998
Kati 2
Nr. Dhomave 6
Nr. Banjove 2
Nr. Kuzhine 2
Nr. Ballkoneve 4
Nr. dhomave te gjumit 4
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Shënime Shitet shtepi private 2-kateshe me,te dyja katet e rregulluara me hipoteke, me siperfaqe trualli =400 m2 ,e perfunduar e shtruar me pllaka 2-katet e pajisur me wc+vaska te rregullt dhe me kundra-bufe te mira te 2-katet Kati 1-pare= 100 m2, perbehet;koridor+sogiorno dhe i bollshem,2 dhoma gjumi,guzhina,wc. KATI 2-dyte=100 m2 ;koridori+sogiorno,2 dhoma gjumi,guzhina,wc.shkallet jane te ndertuara nga jashte.Shtepija eshte ne rrugen e Bulevardit Shetitorja e Palmave,ne nje zone mjaft te qete. Shitet edhe e kompletuar.. Cmimi: 16 milion leke te reja ose 114 286 i diskutueshem. Cel: 00355694092551 Tel/Fax: 0035535225984 E-mail: aacimmobiliare@hotmail.com Weeb: http://www.aacimmobiliare.com
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto