Detajet e prones #4

Kategoria 1+1 | Publikuar: 15/07/2011
SHES APARTAMENT
Sip. 73m2
Cmimi 400 €
Vendndodhja Lagja: Xhevdet Nepravishta, Lushnje
Adresa Lagjia Xhevdet Nepravishta
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Viti i ndertimit 2007
Kati 7
Nr. Dhomave 2
Nr. Banjove 1
Nr. Kuzhine 1
Nr. Ballkoneve 2
Nr. dhomave te gjumit 1
Mobiluar Jo
Cilesia e pamjes
Cilesia e Parkimit
Cilesia e Lagjies
Cilesia e Ndertimit
Orientimi VERIPERENDIM
Shënime Lushnje,shitet hyrje apartamenti 1+1= 73 m2 , me 2 bllk,hyrje e rregulluar,e perfunduar, me pamje nga bulevardi kryesor ose nga perendimi. SHITET 400euro/m2 duke perfshire ketu wc +guzhina e kompletuar me te gjitha pajisjet,minibar,
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto