Detajet e prones #18

Publikuar: 16/07/2011
SHES TROJE
Sip. 10400m2
Vendndodhja Qender, Divjake
Adresa Bedat-Divjake
Person kontakti AGJENSIA AAC IMMOBILIARE,LUSHNJE
Tel. Kontakti 00355694092551
Email aacimmobiliare@hotmail.com
Fax 0035535225984
Shënime -Ne bregdetin e Divjakes,ne vendin e quajtur Bedat,nje zone e re turistike ,shitet 10400m2 toke per zhvillime te ndryshme si resorse turistike,kampuse,fshat turistik me nje largesi 1500 metra nga deti dhe me nje gjeresi 120m vije bregdetare,e cila eshte nje zone me pamje piktoreske,ku ne te jane te nderlidhura ngushte deti,laguna e Karavastase,pylli i Divjakes,dhe peisazhi natyror duke te krijuar nje panorame te mrekullueshme,,, cmimi 6 euro/m2... -Ne Bedat shitet toke bujqesore 5900 m2 buze rruges kryesore te asfaltuar qe te con ne fshatin bregdetar te Bedatit ,rreth 20 minuta larg nga deti,toka shitet edhe e ndare. cmimi 4 euro/m2 -Ne Bedat shitet toke bujqesore 6800 m2 ,brezi i dyte parcelave te tokes,eshte e vendosur paralel,ose ngjitur me te paren por pas saj ,cmimi 3.5 euro/m2.te gjitha tokat shiten edhe me pjese te ndara
Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hyni ne llogarine tuaj

Perdorues

 

Fjalekalimi

 


Rreth nesh

"A.A.C IMMOBILIARE" ju ofron nje pafundesi pronash per t’ju pershtatur kerkesave tuaja ne menyre perfekte. Ne qofte se jeni duke kerkuar per nje investim,prone konkuruese dhe te suksesshme atehere mos humbinsi me kohe se gjithcka qe ju kerkoni do ta gjeni prane agjensise tone.

Na kontaktoni

Adresa:Lagjia "Loni Dhamo", Rruga "Bulevardi Shetitorja e Palmave", "Kompleksi Tre Kolonat", Lushnje.
Tel/Fax: + 355 35 22 5984
Cel: + 355 (0) 69 40 92 551
Email: info@aacimmobiliare.com
Kontakto